Funko Pop! Marvel: What If... - The Collector #893 (Collector Corps Exclusive) [7.5/10]
- EAN: 0889698559515
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef spannende avonturen met de Funko Pop! Marvel: What If... - The Collector #893 (Collector Corps Exclusive) actiefiguur. Dit unieke speelfiguur maakt deel uit van de exclusieve Collector Corps serie van Funko, waardoor het een waardevolle toevoeging is aan elke verzameling. Met oog voor detail en hoogwaardige kwaliteit is deze Funko Pop! een must-have voor fans van Marvel en verzamelaars van limited edition merchandise.
De Funko Pop! The Collector is gemaakt van duurzaam kunststof en heeft een opvallend design met levendige kleuren. Met een hoogte van 15 cm past dit actiefiguur perfect op een bureau, plank of in een vitrinekast. Of je nu een Marvel liefhebber bent of een serieuze verzamelaar, deze Funko Pop! is een uniek stuk dat zeker de aandacht zal trekken.
Dit verzamelobject is geschikt voor volwassenen en is voorzien van een CE markering, wat staat voor de naleving van de Europese regelgeving op het gebied van veiligheid en gezondheid. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar is de Funko Pop! The Collector geschikt voor zowel jongere fans als volwassen verzamelaars.
Maak je klaar om de wereld van What If... te verkennen met The Collector Funko Pop! en voeg een vleugje Marvel magie toe aan je collectie. Met gedetailleerde kenmerken, een kleurrijk design en een hoogwaardige afwerking is dit actiefiguur een waar pronkstuk voor elke fan. Bestel nu en voeg deze exclusieve Marvel Funko Pop! toe aan je verzameling!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Marvel: What If... - The Collector #893 (Collector Corps Exclusive) [7.5/10] kopen voor de prijs van € 43,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Marvel: What If... - The Collector #893 (Collector Corps Exclusive) [7.5/10] te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Marvel: What If... - The Collector #893 (Collector Corps Exclusive) [7.5/10] bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 32,99 voor Funko Pop! Marvel: What If... - The Collector #893 (Collector Corps Exclusive) [7.5/10] is gemeten op 10-11-2025. De hoogste prijs was € 43,99 op 08-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698559515 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698559515 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Marvel: What If... - The Collector #893 (Collector Corps Exclusive) [7.5/10] aankoopt