Funko Pop! Marvel Thor Love & Thunder - Miek #1045
- EAN: 0889698624268
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Laat je favoriete superheld los in de wereld van Marvel met de Funko Pop! Thor Love & Thunder - Miek #1045. Dit leuke verzamelitem brengt de geliefde Thor-personage Miek tot leven in de vorm van een schattige Funko Pop. Met zijn unieke en gedetailleerde ontwerp is deze Funko Pop een must-have voor elke fan van de Marvel-filmreeks.
De Funko Pop! Thor Love & Thunder - Miek #1045 is gemaakt van hoogwaardig kunststof, wat zorgt voor duurzaamheid en langdurig speelplezier. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar is deze Funko Pop geschikt voor zowel jonge fans als volwassen verzamelaars. Het is een ideaal cadeau voor iedereen die dol is op de avonturen van Thor en zijn metgezellen.
Deze Funko Pop wordt geleverd in een kleurrijke verpakking met afmetingen van 9 cm bij 16 cm bij 11,60 cm, en een gewicht van 0,15 kg. Of je nu een nieuwe toevoeging aan je collectie wilt of een vriend wilt verrassen, de Funko Pop! Thor Love & Thunder - Miek #1045 is de perfecte keuze. Verzamel alle Marvel Funko Pops en breng het universum tot leven in je eigen huis!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Marvel Thor Love & Thunder - Miek #1045 kopen voor de prijs van € 11,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Marvel Thor Love & Thunder - Miek #1045 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Marvel Thor Love & Thunder - Miek #1045 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,99 voor Funko Pop! Marvel Thor Love & Thunder - Miek #1045 is gemeten op 29-07-2025. De hoogste prijs was € 14,49 op 28-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Thor |
| EAN | 0889698624268 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 62426 |
Character
| Personage | Thor |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multicolours |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | funko |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698624268 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Marvel Thor Love & Thunder - Miek #1045 aankoopt