Funko Pop! Marvel Studios The Infinity Saga - Black Widow #50 Art Series
- EAN: 0889698576130
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
In de Marvel Funko Artist Series komt Black Widow tot leven in de vorm van nummer 50. Dit figuurtje is een absolute must-have voor elke fan van The Avengers. Met de gedetailleerde kenmerken en levendige kleuren brengt deze Funko Pop! je favoriete superheldin tot leven, zowel voor verzamelaars als liefhebbers van de films en stripboeken.
Het figuurtje is vervaardigd uit hoogwaardig kunststof, wat zorgt voor duurzaamheid en de mogelijkheid om het te bewaren als onderdeel van je Avengers-collectie voor vele jaren. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar, is dit Black Widow figuurtje geschikt voor fans van alle leeftijden.
Dit Funko Pop! figuurtje behoort tot de Film, TV en Muziek speelgoedthema en is onderdeel van de Film & Series Merchandise categorie. Met een afmeting van 10 cm hoog en verpakt in een doos van 90 mm breed, 170 mm hoog en 170 mm lang, is dit figuurtje perfect voor zowel display als speelplezier. Het weegt slechts 0.04 kg en bevat geen e-waste.
Let op: het Marvel Funko Artist Series figuurtje wordt geleverd zonder beschermhoes. Mocht je de figuur willen bewaren in een beschermende case, dan dien je deze apart aan te schaffen. Dit figuurtje is een echt verzamelitem en verdient een ereplaats in elke Avengers-collectie. Haal de Black Widow Funko Pop! vandaag nog in huis en breng een stukje van het Marvel-universum in jouw huis.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Marvel Studios The Infinity Saga - Black Widow #50 Art Series kopen voor de prijs van € 22,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Marvel Studios The Infinity Saga - Black Widow #50 Art Series te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Marvel Studios The Infinity Saga - Black Widow #50 Art Series bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor Funko Pop! Marvel Studios The Infinity Saga - Black Widow #50 Art Series is gemeten op 30-11-2024. De hoogste prijs was € 25,80 op 24-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 12,81. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | The Avengers |
| EAN | 0889698576130 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4711061144799 |
Character
| Personage | The Avengers |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Marvel Funko Artist Series figure. Let op: Artikel word NIET geleverd met protector case, indien u graag de figuurtjes in een bescherm case wilt bewaren dient u deze zelf los aan te schaffen. |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Beer |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Funko |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 170 mm |
| Verpakking lengte | 170 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698576130 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Marvel Studios The Infinity Saga - Black Widow #50 Art Series aankoopt