Funko Pop! Marvel Studios Loki - #376 Verzamelfiguur
- EAN: 0889698334358
- Categorie(n): Speelfiguren
Funko Pop! Marvel Studios Loki - #376 Verzamelfiguur is een absolute must-have voor elke Marvel-fan. Dit verzamelfiguur, geproduceerd door het bekende merk Funko, brengt het iconische personage Loki tot leven in de vorm van een schattige en gedetailleerde actiefiguur. Met zijn opvallende groene outfit en sluwe glimlach is deze Funko Pop een geweldige toevoeging aan elke verzameling.
Dit Loki verzamelfiguur is vervaardigd van hoogwaardig rubber, wat zorgt voor duurzaamheid en een gedetailleerde afwerking. Met een hoogte van 15 cm en een breedte van 12 cm is deze Funko Pop ideaal voor zowel kinderen als volwassenen. Het is een ideaal cadeau voor Marvel-liefhebbers van alle leeftijden.
Dit Loki verzamelfiguur maakt geen geluid, vereist geen batterijen en kan zelfstandig niet met internet verbinden. Ook is er geen app nodig voor de volledige functionaliteit. Hierdoor kunnen fans meteen genieten van dit prachtige verzamelfiguur zonder gedoe met extra accessoires.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar is deze Funko Pop geschikt voor een breed publiek, zowel jong als oud. De verpakking heeft afmetingen van 119 mm x 93 mm x 163 mm en een gewicht van 0.16 kg, waardoor het gemakkelijk op te bergen en te verplaatsen is.
Als liefhebber van Marvel en Loki mag dit Funko Pop! Marvel Studios Loki - #376 Verzamelfiguur niet ontbreken in jouw collectie. Haal de magie van het Marvel-universum in huis met dit prachtige en unieke verzamelfiguur dat zeker de aandacht zal trekken van fans en verzamelaars.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Marvel Studios Loki - #376 Verzamelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,98 voor Funko Pop! Marvel Studios Loki - #376 Verzamelfiguur is gemeten op 01-04-2025. De hoogste prijs was € 85,99 op 07-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 62,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Rubber |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Rubber |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Marvel |
| EAN | 0889698334358 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FUN33435 |
Character
| Personage | Marvel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Beer |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 12 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 9 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 119 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 163 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698334358 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Marvel Studios Loki - #376 Verzamelfiguur aankoopt