Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Yelena #1213
- EAN: 0889698594820
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Funko Pop! TV: Marvel Hawkeye - Yelena (with Chase) is een must-have voor elke Marvel-fan. Dit verzamelobject van Funko is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is gedetailleerd ontworpen om het personage perfect weer te geven. Met een hoogte van 16 cm en een breedte van 9 cm past deze speelfiguur perfect in elke verzameling.
De verpakking bevat de Funko Pop! TV: Marvel Hawkeye - Yelena (with Chase) pop en is voorzien van een CE-markering voor veiligheid. Deze Funko Pop! met het personage van Marvel is geschikt voor alle leeftijden, vanaf 3 jaar en ouder. Of je nu een fan bent van de Marvel-stripboeken, films of series, deze Funko Pop! zal zeker een glimlach op je gezicht toveren.
Met zijn opvallende zwarte kleur en gedetailleerde vormgeving is deze Funko Pop! het perfecte fan merchandise voor verzamelaars. Of je nu een jongen of een meisje bent, deze Marvel Hawkeye - Yelena pop zal zeker een eyecatcher zijn in je kamer. Met een gewicht van slechts 0.15 kg is deze Funko Pop! ook gemakkelijk te verplaatsen en neer te zetten.
Niet alleen geschikt voor verzamelaars, ook kinderen zullen dol zijn op deze Funko Pop! vanwege de hoogwaardige kwaliteit en gedetailleerde afwerking. Deze Funko Pop! TV: Marvel Hawkeye - Yelena (with Chase) is een geweldig cadeau-idee voor verjaardagen, feestdagen of gewoon om iemand speciaal te verrassen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Yelena #1213 kopen voor de prijs van € 15,66. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Yelena #1213 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Yelena #1213 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Yelena #1213 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,95 voor Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Yelena #1213 is gemeten op 06-12-2024. De hoogste prijs was € 28,80 op 14-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 13,85. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Marvel |
| EAN | 0889698594820 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 59482 |
Character
| Personage | Marvel |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Funko Pop! TV: Marvel Hawkeye - Yelena (with Chase) |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698594820 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Yelena #1213 aankoopt