Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Hawkeye #1211
- EAN: 0889698594806
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 29-05-2026 05:52:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Hawkeye #1211 is een must-have voor elke Marvel-fan. Het figuur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is gedetailleerd vormgegeven om het iconische personage tot leven te brengen. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar is dit figuur geschikt voor zowel jonge verzamelaars als volwassen fans.
Dit Hawkeye #1211 figuur maakt geen geluid en heeft geen batterijen nodig, waardoor het perfect is voor verzamelaars die op zoek zijn naar een klassiek en stijlvol ontwerp. De verpakking bevat dit Funko Pop! figuur, dat onderdeel is van de Marvel-collectie, en is een ideaal cadeau voor fans van de Marvel Universe.
Met afmetingen van 9 cm bij 9.10 cm bij 11.60 cm past dit figuur perfect in elke verzameling of op display. De verpakking heeft een breedte van 116 mm, hoogte van 89 mm, lengte van 166 mm en weegt slechts 0.14 kg.
Als fan merchandise en actiefiguur is de Hawkeye #1211 een geweldige toevoeging aan elke verzameling. Met de CE-markering en naleving van EU-voorschriften biedt dit Funko Pop! figuur kwaliteit en authenticiteit.
Voeg de Hawkeye #1211 Funko Pop! toe aan je collectie en breng het Marvel Universe tot leven met dit prachtig vormgegeven en gedetailleerde figuur. Verrijk je display met dit unieke stuk dat zowel fans van Hawkeye als verzamelaars van Funko Pop! zal bekoren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Intertoys
- Bij Intertoys kun je Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Hawkeye #1211 kopen voor de prijs van € 12,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Hawkeye #1211 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 29 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Hawkeye #1211 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,98 voor Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Hawkeye #1211 is gemeten op 23-05-2025. De hoogste prijs was € 21,00 op 12-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,02. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Marvel |
| EAN | 0889698594806 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 59480 |
Character
| Personage | Marvel |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Funko Pop! Marvel: Hawkeye - POP 4 - CONFIDENTIAL |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multicolours |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 9.10 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 116 mm |
| Verpakking hoogte | 89 mm |
| Verpakking lengte | 166 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698594806 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Marvel Studios Hawkeye - Hawkeye #1211 aankoopt