Funko Pop! Marvel Studios: Echo - Echo #1335
- EAN: 0889698706667
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg de vaardige anti-heldin Maya Lopez toe aan je Marvel Studios’ Echo collectie met de Funko Pop! Marvel Studios: Echo - Echo #1335. Deze officieel gelicenseerde vinylfiguur is ongeveer 9-12 cm groot en wordt geleverd in een vensterdoos, perfect om je Marvel line-up compleet te maken. Maya Lopez, beter bekend als Echo, is op een missie om weer in contact te komen met haar wortels en haar anti-heldenpraktijken voort te zetten.
De Funko Pop! - Echo - Echo #1335 is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een kleurrijk en gedetailleerd ontwerp dat elke verzameling aanvult. Deze actiefiguur is geschikt voor volwassen fans en heeft geen geluidsfuncties, waardoor het puur draait om het visuele plezier van dit verzamelobject.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximumleeftijd van 99 jaar, is de Funko Pop! Marvel Studios: Echo - Echo #1335 geschikt voor zowel jongere als oudere fans van de Marvel-franchise. Deze figuur met CE-markering is ideaal voor verzamelaars en liefhebbers van fan merchandise, en wordt geleverd als een waardevolle aanvulling op elke verzameling.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Marvel Studios: Echo - Echo #1335 kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Marvel Studios: Echo - Echo #1335 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Marvel Studios: Echo - Echo #1335 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,86 voor Funko Pop! Marvel Studios: Echo - Echo #1335 is gemeten op 16-02-2026. De hoogste prijs was € 1436,00 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 1426,14. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698706667 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 70666 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698706667 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Marvel Studios: Echo - Echo #1335 aankoopt