Funko Pop! Marvel Eternals: Sersi in Street Clothes #741 Special Edition Exclusive
- EAN: 0889698501156
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Funko Pop! Marvel Eternals: Sersi in Straat Kleding #741 Special Edition Exclusief is een must-have voor elke fan van de Marvel Eternals film. Deze exclusieve Funko Pop! figuur van Sersi is gekleed in haar straatkleding en straalt elegantie en kracht uit. Met oog voor detail is deze Funko Pop! figuur ontworpen om perfect het karakter van Sersi uit de film weer te geven.
De Funko Pop! figuur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is zeer geschikt voor verzamelaars van Funko Pop! figuren en Marvel merchandise. Met de kleurrijke en gedetailleerde afwerking is deze Sersi in Straat Kleding Funko Pop! een prachtige toevoeging aan elke verzameling. Het is een ideaal cadeau voor volwassen fans van de Marvel Eternals franchise.
Deze Funko Pop! figuur vereist geen batterijen en maakt geen geluid. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar is het geschikt voor een brede doelgroep, inclusief volwassenen die dol zijn op fan merchandise. De verpakking heeft een afmeting van 110mm bij 160mm bij 90mm en weegt slechts 0.25 kg. Dankzij het CE-kwaliteitslabel ben je verzekerd van een product van goede kwaliteit.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Marvel Eternals: Sersi in Street Clothes #741 Special Edition Exclusive kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Marvel Eternals: Sersi in Street Clothes #741 Special Edition Exclusive te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Funko Pop! Marvel Eternals: Sersi in Street Clothes #741 Special Edition Exclusive in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Marvel Eternals: Sersi in Street Clothes #741 Special Edition Exclusive bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Funko Pop! Marvel Eternals: Sersi in Street Clothes #741 Special Edition Exclusive is gemeten op 03-07-2025. De hoogste prijs was € 28,82 op 11-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,83. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698501156 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 15 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 90 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698501156 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Marvel Eternals: Sersi in Street Clothes #741 Special Edition Exclusive aankoopt