Funko Pop! Fortnite - Scratch #615
- EAN: 0889698484626
- Categorie(n): Speelfiguren
Ontdek het fantastische Funko Pop! figuur van Fortnite - Scratch #615, een must-have voor verzamelaars van Fortnite en fans van Funko Pop!
Dit Funko Pop! figuur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft levendige kleuren die ervoor zorgen dat het er geweldig uitziet in elke collectie. Met zijn gedetailleerde ontwerp brengt Scratch #615 de onverschrokken geest van het populaire personage uit Fortnite tot leven.
Met een hoogte en breedte van respectievelijk 9 cm en een productlengte van 11.60 cm, is dit Funko Pop! figuur de perfecte aanvulling op je bureau, boekenplank of vitrinekast.
De aanbevolen minimum leeftijd voor dit Funko Pop! figuur is 40 jaar en de aanbevolen maximale leeftijd is 8 jaar. Geschikt voor zowel kinderen als volwassenen die dol zijn op de wereld van Fortnite.
Haal het unieke Funko Pop! figuur van Fortnite - Scratch #615 vandaag nog in huis en voeg een stukje Fortnite magie toe aan je collectie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Fortnite - Scratch #615 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,99 voor Funko Pop! Fortnite - Scratch #615 is gemeten op 28-10-2025. De hoogste prijs was € 44,99 op 29-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 26,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Fortnite |
| EAN | 0889698484626 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 48462 |
Character
| Personage | Fortnite |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Funko Pop! Games: Fortnite - Scratch |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Juli |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 8 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 40 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Funko |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy Robots |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698484626 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Fortnite - Scratch #615 aankoopt