Funko Pop! Elf - Buddy Elf DIY Exclusive
- EAN: 0889698739191
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Funko Pop! Elf - Buddy Elf DIY Exclusive is een prachtig verzamelobject voor zowel kinderen als volwassenen. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 3 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar, is deze actiefiguur perfect voor fans van de film "Elf". Dit kwaliteitsproduct is gemaakt van kunststof en heeft een kleurrijk ontwerp dat ongetwijfeld in het oog zal springen.
Met een productbreedte van 9 cm, een producthoogte van 16 cm en een productlengte van 11.60 cm, is dit speelfiguur van Funko een mooie toevoeging aan elke verzameling. De verpakking heeft een breedte van 90 mm, een hoogte van 160 mm en een lengte van 116 mm. Het verpakkingsgewicht is 0 kg, waardoor het gemakkelijk te hanteren is.
Dit Buddy Elf DIY Exclusive speelfiguur is voorzien van een CE-markering, wat aangeeft dat het voldoet aan de Europese normen voor veiligheid en kwaliteit. Het product maakt geen geluid, vereist geen batterijen en kan worden gebruikt zonder verbinding te maken met internet, waardoor het ideaal is voor zowel thuis als onderweg.
Bovendien is dit Funko Pop! figuur fan merchandise, wat betekent dat het perfect is voor diehard fans van de film. Het product is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en is een geweldig cadeau-idee voor elke gelegenheid. Met zijn veelkleurige ontwerp en gedetailleerde afwerking zal deze Buddy Elf zeker een glimlach op ieders gezicht toveren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Elf - Buddy Elf DIY Exclusive kopen voor de prijs van € 17,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Elf - Buddy Elf DIY Exclusive te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Elf - Buddy Elf DIY Exclusive bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,50 voor Funko Pop! Elf - Buddy Elf DIY Exclusive is gemeten op 19-03-2025. De hoogste prijs was € 21,00 op 20-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,50. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698739191 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 73919 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Veelkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 16 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698739191 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Elf - Buddy Elf DIY Exclusive aankoopt