Funko Pop! Donald Trump #02 2016 The Vote Road To The White House VAULTED
- EAN: 0889698105330
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Voeg deze coole vinyl figuur toe aan je collectie: de Funko Pop! Donald Trump #02 uit 2016 The Vote Road To The White House VAULTED. Deze figuur is ongeveer 9 cm hoog en wordt geleverd in een verpakking met raam.
Deze Funko Pop! figuur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en maakt geen geluid. Het merk Funko staat garant voor kwaliteit en originaliteit, met een EAN-code van 0889698105330.
Deze Donald Trump Funko Pop! is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen en is ideaal voor fans van games merchandise. De figuur heeft een opvallende blauwe kleur en is een actiefiguur die perfect past bij elke verzameling.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar en een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar, is deze Funko Pop! een geweldig cadeau voor elke Trump-fan. De CE-markering garandeert de veiligheid en kwaliteit van het product, terwijl het verpakkingsgewicht van 0.01 kg zorgt voor handig transport en opslag.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Donald Trump #02 2016 The Vote Road To The White House VAULTED kopen voor de prijs van € 290,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Donald Trump #02 2016 The Vote Road To The White House VAULTED te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Funko Pop! Donald Trump #02 2016 The Vote Road To The White House VAULTED in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Donald Trump #02 2016 The Vote Road To The White House VAULTED bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 189,00 voor Funko Pop! Donald Trump #02 2016 The Vote Road To The White House VAULTED is gemeten op 04-06-2025. De hoogste prijs was € 499,00 op 21-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 310,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698105330 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Kleur | Blauw |
| Personage van toepassing | Nee |
| Type merchandise | Games merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 0.00000000 mm |
| Verpakking lengte | 0.00000000 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698105330 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Donald Trump #02 2016 The Vote Road To The White House VAULTED aankoopt