Funko Pop! Disney Encanto - Mirabel
- EAN: 0889698575997
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 16-05-2026 05:54:07 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Funko Pop! Disney Encanto - Mirabel is het perfecte cadeau voor kinderen van alle leeftijden. Met dit gedetailleerde speelfiguur kunnen kinderen hun favoriete scènes uit de film Encanto naspelen en hun verbeelding de vrije loop laten.
Dit speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en heeft een kleurrijke uitstraling die kinderen zeker zal aanspreken. Dankzij de CE-markering weet je zeker dat dit speelgoed voldoet aan alle Europese veiligheidsnormen.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 6 jaar is de Funko Pop! Disney Encanto - Mirabel geschikt voor jongere en oudere kinderen. Het speelfiguur is voorzien van een aantal kleine onderdelen, waardoor het niet geschikt is voor kinderen onder de 3 jaar.
De verpakking bevat verschillende onderdelen en heeft een afmeting van 116 mm bij 90 mm bij 162 mm, met een gewicht van 0.14 kg. Dit maakt het speelfiguur ook een perfect cadeau om mee te nemen naar een verjaardagsfeestje of als verrassing voor je eigen kind.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Toychamp
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Disney Encanto - Mirabel kopen voor de prijs van € 15,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Disney Encanto - Mirabel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 16 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Disney Encanto - Mirabel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor Funko Pop! Disney Encanto - Mirabel is gemeten op 06-05-2026. De hoogste prijs was € 22,97 op 12-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 12,98. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0889698575997 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 1 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Verschillende onderdelen |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
| Introductiemaand | April |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Volwassenen |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | 1 |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 1 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 116 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 162 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698575997 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Disney Encanto - Mirabel aankoopt