Funko Pop! Deadpool Domino #315 - Verzamelfiguur
- EAN: 0889698308618
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 19-05-2026 05:53:44 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Funko Pop! Deadpool Domino is een must-have verzamelfiguur voor zowel kinderen als volwassenen. Dit figuur, met een hoogte van 9 cm en een breedte van 9 cm, brengt het geliefde personage Deadpool tot leven in de vorm van een schattig en gedetailleerd speelfiguur. Het is perfect voor liefhebbers van film, tv en muziek en past prachtig in elke verzameling.
Dit Funko Pop! figuur van Deadpool Domino wordt geleverd in een verpakking met een breedte van 115 mm, een hoogte van 90 mm en een lengte van 167 mm. Met een gewicht van slechts 0.14 kg is het ook een ideale keuze voor cadeaus of om je eigen collectie uit te breiden. Het figuur is geschikt voor kinderen vanaf 13 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar.
Het materiaal van dit verzamelfiguur is duurzaam kunststof en het vereist geen batterijen voor gebruik. Ook maakt het geen geluid en is het niet nodig om verbinding te maken met internet of een app te downloaden voor de volledige functionaliteit. Dit Funko Pop! figuur is ideaal voor liefhebbers van Deadpool en biedt urenlang speelplezier.
Met zijn opvallende multi-kleurige design en CE-markering is Funko Pop! Deadpool Domino een kwaliteitsproduct van het bekende merk Funko. Of je nu een fan bent van Deadpool, een liefhebber van verzamelfiguren of gewoon op zoek bent naar een uniek cadeau, dit verzamelfiguur zal zeker in de smaak vallen. Bestel vandaag nog en voeg dit unieke stuk toe aan je collectie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Deadpool Domino #315 - Verzamelfiguur kopen voor de prijs van € 16,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Deadpool Domino #315 - Verzamelfiguur te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 19 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Deadpool Domino #315 - Verzamelfiguur bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 13,95 voor Funko Pop! Deadpool Domino #315 - Verzamelfiguur is gemeten op 19-07-2025. De hoogste prijs was € 19,95 op 30-09-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Deadpool |
| EAN | 0889698308618 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30861 |
Character
| Personage | Deadpool |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Funko Pop! Marvel Deadpool Domino |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 13 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Funko |
| Product breedte | 9 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 115 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 167 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698308618 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Deadpool Domino #315 - Verzamelfiguur aankoopt