Funko Pop! DC Comics Holiday - Aquaman(Gingerbread)
- EAN: 0889698643214
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 25-05-2026 05:54:00 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Haal deze limited edition Funko Pop! DC Comics Holiday - Aquaman(Gingerbread) in huis en voeg een vleugje magie toe aan je collectie! Dit schattige vinyl figuur is onderdeel van Funko's populaire 'POP!' serie en staat ongeveer 9 cm hoog. Het wordt geleverd in een prachtige verpakking, perfect om cadeau te geven aan een DC Comics fan of om zelf van te genieten.
Dit unieke verzamelitem is gemaakt van duurzaam kunststof en is van hoge kwaliteit, zoals je mag verwachten van het gerenommeerde merk Funko. De gedetailleerde weergave van Aquaman in zijn Gingerbread thema maakt dit figuurtje een must-have voor zowel kinderen als volwassenen. De aanbevolen leeftijd voor dit item is vanaf 3 jaar, maar het zal zeker ook de oudere fans aanspreken.
Aquaman wordt geleverd in een bruine kleur en past perfect bij elke DC Comics collectie. Met de CE-markering ben je verzekerd van een veilig en authentiek product. Bovendien is dit figuurtje een geweldig cadeau voor fans van Aquaman of DC Comics in het algemeen. Verrijk je kamer met dit leuke speelfiguur en breng de feestdagen tot leven met Aquaman in zijn Gingerbread outfit!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! DC Comics Holiday - Aquaman(Gingerbread) kopen voor de prijs van € 15,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! DC Comics Holiday - Aquaman(Gingerbread) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 25 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! DC Comics Holiday - Aquaman(Gingerbread) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor Funko Pop! DC Comics Holiday - Aquaman(Gingerbread) is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 17,24 op 03-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,25. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Aquaman |
| EAN | 0889698643214 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 64321 |
Character
| Personage | Aquaman |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 11.80 cm |
| Product hoogte | 10.80 cm |
| Product lengte | 16.40 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 118 mm |
| Verpakking hoogte | 86 mm |
| Verpakking lengte | 164 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698643214 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! DC Comics Holiday - Aquaman(Gingerbread) aankoopt