Funko Pop! DC Comics Heroes: Aquaman - Mera #250 Special Edition Exclusive
- EAN: 0889698336765
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 20-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de unieke Funko Pop! DC Comics Heroes: Aquaman - Mera #250 Special Edition Exclusive. Voeg deze prachtige Funko Pop toe aan je collectie en breng de betoverende wereld van Aquaman tot leven. Mera, de koningin van Atlantis, is prachtig vormgegeven met oog voor detail, van haar iconische kleding tot haar stralende uitstraling.
De Funko Pop! is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is perfect voor volwassenen die dol zijn op verzamelitems en fan merchandise. Met een aanbevolen minimumleeftijd van 3 jaar is deze Funko Pop geschikt voor zowel jongens als meisjes. De CE-markering garandeert dat dit product voldoet aan alle Europese veiligheidsvoorschriften.
De afmetingen van de Funko Pop! Aquaman - Mera #250 zijn indrukwekkend, met een productbreedte van 88.90 cm, producthoogte van 9.50 cm en productlengte van 11.40 cm. De verpakking heeft een breedte van 279 mm, hoogte van 178 mm en lengte van 241 mm, met een verpakkingsgewicht van 0 kg. Dit item uit de Film, TV en Muziek speelgoedthema is een must-have voor elke Aquaman-fan.
Of je nu een verzamelaar bent of op zoek bent naar een uniek cadeau, de Funko Pop! Aquaman - Mera #250 Special Edition Exclusive is de perfecte keuze. Bestel nu en voeg een vleugje magie toe aan je collectie!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! DC Comics Heroes: Aquaman - Mera #250 Special Edition Exclusive kopen voor de prijs van € 20,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! DC Comics Heroes: Aquaman - Mera #250 Special Edition Exclusive te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! DC Comics Heroes: Aquaman - Mera #250 Special Edition Exclusive bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,00 voor Funko Pop! DC Comics Heroes: Aquaman - Mera #250 Special Edition Exclusive is gemeten op 19-03-2025. De hoogste prijs was € 24,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 14,99. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| EAN | 0889698336765 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 33676 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 88.90 cm |
| Product hoogte | 9.50 cm |
| Product lengte | 11.40 cm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 279 mm |
| Verpakking hoogte | 178 mm |
| Verpakking lengte | 241 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698336765 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! DC Comics Heroes: Aquaman - Mera #250 Special Edition Exclusive aankoopt