Funko Pop! Comic Covers: Marvel - Beta Ray Bill #78
- EAN: 0889698903202
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 26-04-2026 05:53:42 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Breng een stukje Marvel-magie in je huis met de Funko Pop! Comic Covers: Marvel - Beta Ray Bill #78. Dit unieke verzamelobject is een must-have voor elke fan van Marvel en is perfect voor zowel kinderen als volwassenen. De karakteristieke uitstraling van Beta Ray Bill zal zeker de aandacht trekken en een geweldige aanvulling zijn op jouw collectie.
Gemaakt van hoogwaardig polyester, biedt deze Funko Pop! een duurzame en kleurrijke afwerking die niet alleen mooi is om naar te kijken, maar ook een echte blikvanger in elke ruimte. De verpakking van het product heeft een breedte van 183 mm, een hoogte van 93 mm en een lengte van 280 mm, waardoor het gemakkelijk te plaatsen is. Met een gewicht van 0.54 kg is het licht genoeg om eenvoudig te verplaatsen, maar stevig genoeg om indruk te maken.
De Funko Pop! Comic Covers: Marvel - Beta Ray Bill #78 is niet alleen voor kinderen; het is geschikt voor iedereen van 3 jaar en ouder. Of je nu een fan bent van Marvel of gewoon een liefhebber van leuke collectible figuren, deze Pop! is een geweldige keuze. Het is een fantastisch cadeau voor elke gelegenheid, en een uitstekende toevoeging aan je fan merchandise collectie.
Met universele instructies en geen noodzaak voor een app om volledig te functioneren, zorgt deze Funko Pop! voor een probleemloze ervaring. De CE-markering garandeert dat het product voldoet aan de Europese veiligheidsnormen, zodat je met een gerust hart kunt genieten van deze geweldige collectible.
Verlies jezelf in de wereld van Marvel met dit prachtige stuk uit de Funko Pop! serie. Laat Beta Ray Bill naar je toe komen en voeg dit iconische personage toe aan je verzameling. Wees er snel bij, want deze gelimiteerde editie is perfect voor elke dinges- en Marvelfan!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Comic Covers: Marvel - Beta Ray Bill #78 kopen voor de prijs van € 29,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Comic Covers: Marvel - Beta Ray Bill #78 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 26 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Comic Covers: Marvel - Beta Ray Bill #78 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor Funko Pop! Comic Covers: Marvel - Beta Ray Bill #78 is gemeten op 26-03-2026. De hoogste prijs was € 29,99 op 26-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Funko |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Polyester |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Marvel |
| EAN | 0889698903202 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 73361 |
Character
| Personage | Marvel |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Ja |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Personage van toepassing | Ja |
| Primaire Productiemaatschappij | Funko |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 183 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 280 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698903202 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Comic Covers: Marvel - Beta Ray Bill #78 aankoopt