Funko Pop! Celebs: Royal Family - Queen Elisabeth II Green Outfit #01
- EAN: 0889698357234
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontmoet de Funko Pop! Celebs: Royal Family - Queen Elisabeth II Green Outfit #01, een must-have voor elke verzamelaar. Dit gedetailleerde figuur, vervaardigd van hoogwaardig kunststof, toont Koningin Elisabeth II in een prachtige groene outfit. Een perfecte toevoeging aan je collectie of een uniek cadeau voor elke fan van het koningshuis.
Met zijn afmetingen van 15 cm breed, 9 cm hoog en 12 cm lang, zal dit Funko Pop! figuur zeker de aandacht trekken. Of je nu een fan bent van het koninklijk huis of gewoon op zoek bent naar een stijlvolle popcultuur decoratie, dit item past perfect in elke setting.
Dit verzamelobject is geschikt voor volwassenen en heeft een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar. Let op de veiligheidswaarschuwing: dit product is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar en moet onder toezicht van volwassenen worden gebruikt.
De verpakking van de Funko Pop! Celebs: Royal Family - Queen Elisabeth II Green Outfit #01 heeft een breedte van 119 mm, een hoogte van 91 mm, een lengte van 160 mm en een gewicht van 0.05 kg. Dit figuur is gemaakt om indruk te maken en te worden bewonderd, zowel in en uit de doos.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pop! Celebs: Royal Family - Queen Elisabeth II Green Outfit #01 kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pop! Celebs: Royal Family - Queen Elisabeth II Green Outfit #01 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pop! Celebs: Royal Family - Queen Elisabeth II Green Outfit #01 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 18,99 voor Funko Pop! Celebs: Royal Family - Queen Elisabeth II Green Outfit #01 is gemeten op 27-01-2026. De hoogste prijs was € 24,00 op 15-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Geen taal |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0889698357234 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FUN35723 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Diverse delen in modelkit om figuur te maken . |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Juni |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Bandai Namco |
| Product breedte | 15 cm |
| Product hoogte | 9 cm |
| Product lengte | 12 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | volgt |
| Type STEM-speelgoed | Art |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 119 mm |
| Verpakking hoogte | 91 mm |
| Verpakking lengte | 160 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698357234 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pop! Celebs: Royal Family - Queen Elisabeth II Green Outfit #01 aankoopt