Funko Pocket Pop! Star Wars - Luke
- EAN: 0889698530514
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:53:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Funko Pocket Pop! Star Wars - Luke kun je het universum van Star Wars in het klein ervaren. Dit verzamelbare speelfiguur van Luke Skywalker, een iconisch personage uit de Star Wars-saga, is perfect voor elke fan van de epische films.
Het speelfiguur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is gedetailleerd vormgegeven om de essentie van Luke Skywalker vast te leggen. Met de handige afmetingen van 49 mm breed, 44 mm hoog en 102 mm lang past deze miniatuurversie van Luke gemakkelijk in je verzameling.
Of je nu een volwassene bent die Star Wars-fanartikelen verzamelt of op zoek bent naar een uniek cadeau voor een filmliefhebber, de Funko Pocket Pop! Star Wars - Luke is een uitstekende keuze. Het speelfiguur is geschikt voor alle leeftijden vanaf 3 jaar en wordt geleverd zonder batterijen, waardoor het direct speelklaar is.
Met de kleurrijke en levendige uitstraling van Luke Skywalker in multicolor, is deze Funko Pocket Pop! een eyecatcher in elke collectie. Het feit dat het speelfiguur geen geluid maakt en er geen batterijen voor nodig zijn, maakt het een eenvoudig maar gewaardeerd stuk voor zowel kinderen als volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Pocket Pop! Star Wars - Luke kopen voor de prijs van € 17,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Pocket Pop! Star Wars - Luke te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Pocket Pop! Star Wars - Luke bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,69 voor Funko Pocket Pop! Star Wars - Luke is gemeten op 08-02-2025. De hoogste prijs was € 17,95 op 25-01-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,26. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Funko |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0889698530514 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Diverse delen in modelkit om figuur te maken . |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Fantasiedier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Ja |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Multicolor |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bient?t |
| Personage van toepassing | Nee |
| Primaire Productiemaatschappij | Bandai Namco |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bient?t |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 49 mm |
| Verpakking hoogte | 44 mm |
| Verpakking lengte | 102 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.03 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698530514 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Pocket Pop! Star Wars - Luke aankoopt