Ontdek de Funko Elle in Sun Funko Pop! Movies figuur uit de legendarische film Legally Blonde. Dit verzamelbare figuur is gemaakt van hoogwaardig pvc en is ongeveer 9 cm groot. Elle wordt geleverd in een kleurrijke displayverpakking waardoor ze meteen alle aandacht trekt in jouw collectie.
De Elle in Sun Funko Pop! figuur is ideaal voor zowel verzamelaars als fans van de film Legally Blonde. Met oog voor detail is Elle prachtig vormgegeven en een must-have voor liefhebbers van de filmwereld.
Deze Elle Funko Pop! figuur wordt geleverd zonder geluidsfunctie en heeft geen batterijen nodig, waardoor je meteen kunt genieten van dit unieke verzamelobject. De displayverpakking zorgt ervoor dat Elle goed beschermd is tijdens transport en nog mooier tot uiting komt in jouw verzameling.
Met een kleurrijke uitstraling en een hoogte van 9 cm is de Elle in Sun Funko Pop! Movies figuur een opvallende verschijning. Voeg deze unieke Funko Pop! figuur toe aan je verzameling en laat je liefde voor popcultuur zien.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Funko Elle in Sun - Funko Pop! Movies - Legally Blonde Figuur - 9cm kopen voor de prijs van € 25,21. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Funko Elle in Sun - Funko Pop! Movies - Legally Blonde Figuur - 9cm te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Funko Elle in Sun - Funko Pop! Movies - Legally Blonde Figuur - 9cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,11 voor Funko Elle in Sun - Funko Pop! Movies - Legally Blonde Figuur - 9cm is gemeten op 15-10-2025. De hoogste prijs was € 26,83 op 16-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 9,72. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Funko |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0889698467759 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 46775 |
Character
| Personage | Geen personage |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Verschillende onderdelen |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Roze |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 90 mm |
| Product hoogte | 160 mm |
| Product lengte | 116 mm |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 90 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 116 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698467759 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Funko Elle in Sun - Funko Pop! Movies - Legally Blonde Figuur - 9cm aankoopt