FUNKO 42701 - Disney: Frozen 2 Kristoff Verzamelfiguur Kinderen
- EAN: 0889698427012
- Categorie(n): Speelfiguren
Ontmoet de Funko POP! Disney - Frozen 2 - Kristoff verzamelfiguur voor kinderen, een must-have voor fans van de film. Kristoff, bekend van de geliefde Disney Frozen franchise, komt tot leven in dit gedetailleerde actiefiguur van Funko. Met zijn multicolor outfit en opvallende features is Kristoff een eyecatcher in elke verzameling. Het figuur is gemaakt van hoogwaardig kunststof en is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 3 jaar oud.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat FUNKO 42701 - Disney: Frozen 2 Kristoff Verzamelfiguur Kinderen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,95 voor FUNKO 42701 - Disney: Frozen 2 Kristoff Verzamelfiguur Kinderen is gemeten op 22-03-2025. De hoogste prijs was € 15,50 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 2,55. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Funko |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Engels |
Productinformatie
| Merk | Funko |
| Personage | Disney Frozen |
| EAN | 0889698427012 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42701 |
Character
| Personage | Disney Frozen |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Funko POP! Disney - Frozen 2 - Kristoff |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Ja |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 9.50 cm |
| Product lengte | 11.60 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 120 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 166 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0889698427012 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je FUNKO 42701 - Disney: Frozen 2 Kristoff Verzamelfiguur Kinderen aankoopt