Haal de kunstenaar in je naar boven met de Fuel For Fun Van Gogh Museum puzzel van Simone Bijlard! Dit unieke ontwerp van 1000 stukjes zal je urenlang bezighouden terwijl je geniet van het meesterwerk van deze getalenteerde kunstenaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Fuel For Fun Van Gogh Museum - Simone Bijlard (1000) kopen voor de prijs van € 22,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fuel For Fun Van Gogh Museum - Simone Bijlard (1000) te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fuel For Fun Van Gogh Museum - Simone Bijlard (1000) bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,96 voor Fuel For Fun Van Gogh Museum - Simone Bijlard (1000) is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 38,99 op 23-04-2026. Dat is een totaal verschil van € 21,03. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
Overige producteigenschappen
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 legpuzzel van 1000 puzzelstukjes |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FFF-61050 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Puzzelthema | Steden en Bouwwerken |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 270 mm |
| Verpakking hoogte | 58 mm |
| Verpakking lengte | 365 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720299961050 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fuel For Fun Van Gogh Museum - Simone Bijlard (1000) aankoopt