Free And Easy Bouncing Putty 250 Gram
- EAN: 8719987398261
- Categorie(n): Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 27-05-2026 05:53:40 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met de Free and Easy Bouncing Putty van 250 gram kunnen kinderen eindeloos creatief bezig zijn. Deze rubberachtige putty stelt hen in staat om te rollen, draaien, vormen en kneden, waardoor ze allerlei verschillende vormen kunnen creëren. Het unieke aan deze putty is dat het in zijn vorm blijft, maar niet uitdroogt. Zo kunnen kinderen telkens weer genieten van speelplezier zonder zich zorgen te hoeven maken over uitgedroogde klei.
De putty is gemaakt van klei en bevat geen batterijen, waardoor het een veilig en duurzaam speelgoed is voor kinderen vanaf 3 jaar. De multicolor kleur spreekt zowel jongens als meisjes aan en stimuleert de creativiteit en verbeeldingskracht van kinderen. De CE-markering toont aan dat dit product voldoet aan de Europese veiligheidsnormen, zodat ouders met een gerust hart hun kinderen kunnen laten spelen.
Dankzij de afmetingen van 15 x 0 x 0 cm en een verpakkingsgewicht van 1 kg is de Free and Easy Bouncing Putty handig mee te nemen en op te bergen. De putty is geschikt voor kinderen tot 100 jaar oud en heeft geen specifieke voeding nodig om mee te spelen. Met dit speelfiguur kunnen kinderen lekker creatief bezig zijn en hun eigen unieke creaties tot leven brengen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je Free And Easy Bouncing Putty 250 Gram kopen voor de prijs van € 9,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Free And Easy Bouncing Putty 250 Gram te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Free And Easy Bouncing Putty 250 Gram bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,99 voor Free And Easy Bouncing Putty 250 Gram is gemeten op 11-01-2025. De hoogste prijs was € 11,25 op 18-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,26. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
Productinformatie
| Materiaal | Klei |
| Maakt geluid | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Free and Easy |
| EAN | 8719987398261 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Geen voedingstype |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Multicolor |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 15 cm |
| Type merchandise | Sport merchandise |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719987398261 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Free And Easy Bouncing Putty 250 Gram aankoopt