Frank's Zoo - Kaartspel
- EAN: 4015566003002
- Categorie(n): Kaartspellen
In het kaartspel Frank's Zoo staat de dierentuin volledig op zijn kop! De olifant is doodsbang voor de muis, die op zijn beurt wordt opgegeten door een sluwe vos. Maar zelfs de vos moet het onderspit delven tegen een stoere leeuw, en uiteindelijk worden zelfs de leeuwen verslagen door twee machtige leeuwen. De dieren leven duidelijk niet in harmonie met elkaar, wat zorgt voor een spannende chaos in het spel. Een echte beestenboel!
Met zestig kleurrijke dierenkaarten die geschud en verdeeld worden onder de spelers, staat elk dier afgebeeld op een kaart. Boven elk dier staat een wolk waarin andere dieren te zien zijn die het betreffende dier kunnen verslaan. Sommige dieren kunnen door meerdere dieren verslagen worden, terwijl andere slechts door een paar andere dieren verslagen kunnen worden. Daarnaast kan een dier ook verslagen worden door een grotere groep van hetzelfde dier. Het doel van het spel is om zo snel mogelijk al je kaarten kwijt te raken en zo de koning van het dierenrijk te worden.
Dit kaartspel is ideaal voor lange speelsessies, aangezien de speelduur maar liefst 60 minuten bedraagt. Het is een spel van het type speelkaarten, waarbij de spelregels in het Nederlands zijn opgesteld. Daarnaast zijn er geen batterijen nodig om het spel te kunnen spelen, waardoor het direct klaar is voor gebruik zodra je de doos opent.
Frank's Zoo is geproduceerd door Rio Grande Games en heeft als MPN (Manufacturer Part Number) PSG 02. Het materiaal van de kaarten is karton, waardoor ze duurzaam en langdurig te gebruiken zijn. De herspeelbaarheid van het spel zorgt ervoor dat elke speelsessie weer een nieuwe uitdaging biedt, waardoor het geschikt is voor zowel kinderen als volwassenen.
Dit kaartspel is geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar en heeft een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar. Het is ideaal voor zowel jongens als meisjes en kan gespeeld worden door 3 tot 7 spelers. De verpakking heeft een afmeting van 94 mm breed, 25 mm hoog en 123 mm lang, waardoor het compact is om overal mee naartoe te nemen. Al met al is Frank's Zoo een vermakelijk en uitdagend kaartspel voor het hele gezin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Frank's Zoo - Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,14 voor Frank's Zoo - Kaartspel is gemeten op 09-07-2025. De hoogste prijs was € 16,50 op 03-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 8,36. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Speelkaarten |
| Taal spel | Nederlands |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Rio Grande Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | PSG 02 |
| EAN | 4015566003002 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 7 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 94 mm |
| Verpakking hoogte | 25 mm |
| Verpakking lengte | 123 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4015566003002 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Frank's Zoo - Kaartspel aankoopt