Fox & Chicken
- EAN: 4260071878731
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 10:17:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Fox & Chicken is een leuke en uitdagende denkspel voor kinderen en volwassenen. Dit spel is geschikt voor 4 tot 7 spelers en heeft een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is het spel leuk voor alle leeftijden.
Het spel kan zelfstandig niet met internet verbinden en vereist geen app voor volledige functionaliteit. De verpakking heeft afmetingen van 111 mm x 43 mm x 114 mm en weegt 0.23 kg. Daarnaast is de speleditie van de Fox & Chicken een reisspel, waardoor het gemakkelijk mee te nemen is voor onderweg.
De Fox & Chicken heeft als EAN-code 4260071878731 en werd oorspronkelijk uitgegeven in 2014. Voor meer informatie over de verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU, zoals naam, adres, e-mailadres en telefoonnummer, volgt de informatie binnenkort.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fox & Chicken kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fox & Chicken te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fox & Chicken bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor Fox & Chicken is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 24,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.23 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Denkspel |
Productinformatie
| EAN | 4260071878731 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Maximaal aantal spelers | 7 |
| Minimale aantal spelers | 4 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Reisspel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 111 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 114 mm |
EAN
| EAN | 4260071878731 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fox & Chicken aankoopt