For The Girls Nederlandstalige versie - Kaartspel - Spelletjes voor Volwassenen - Partyspel
- EAN: 3760046789587
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 28-05-2026 05:52:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
For the Girls Nederlandstalige versie, een kaartspel, maar dan net even spannender! Een kaartspel voor volwassenen, gericht op vrouwen. For the Girls voegt verschillende partyspellen en drankspellen samen in een nieuw jasje. Gooi met de dobbelsteen om te zien welk spel je per ronde speelt. Perfect spel voor een Girls Night! Spelletjes zoals deze zijn perfect om als cadeau te geven! Is dit spel wat voor jou?
- Zet de jongens voor een avond aan de kant en speel dit superleuke spel met jouw vriendinnen
- Speciaal gemaakt voor vrouwen van 18 jaar of ouder
- 500 kaarten die zorgen voor gênante onthullingen
- Een ideaal partyspel voor vrijgezellenfeestjes, meidenavonden, verjaardagsfeestjes of studentenclubs.
- Gegarandeerd hilarische avonden!
Zo speel je het spel. Gooi met de dobbelsteen om te zien welk spel je deze ronde speelt:
- Truth or Dare: ga de uitdaging aan en win de kaart! (vb. geef een lapdance aan de speler aan je linkerkant)
- Never have I ever: je wint de kaart als... (vb. je ooit iets gesnoven hebt
- Rapid fire: je verliest een kaart als je niet meteen iets uit die categorie kunt opnoemen (vb. Beyoncé songs)
- Best of the Best: geef de kaart aan... (vb. de speler die het meest recent seks had)
- Most Likely To: geef de kaart aan de speler waarvan jij denkt dat die het meest waarschijnlijk... (vb. per ongeluk een naaktfoto naar haar vader zou sturen)
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland Spelhuis
- Bij Dreamland kun je For The Girls Nederlandstalige versie - Kaartspel - Spelletjes voor Volwassenen - Partyspel kopen voor de prijs van € 29,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om For The Girls Nederlandstalige versie - Kaartspel - Spelletjes voor Volwassenen - Partyspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 28 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat For The Girls Nederlandstalige versie - Kaartspel - Spelletjes voor Volwassenen - Partyspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,00 voor For The Girls Nederlandstalige versie - Kaartspel - Spelletjes voor Volwassenen - Partyspel is gemeten op 25-08-2025. De hoogste prijs was € 29,95 op 10-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,95. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.93 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 60 minuut |
| Spelsoort | Partyspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 500 kaarten, 1 dobbelsteen, spelregels. |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | DGTL Detox |
| MPN (Manufacturer Part Number) | . |
| EAN | 3760046789587 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Juli |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 17 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Leerthema | Algemene kennis |
| Maximaal aantal spelers | 20 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Model | Standaard model |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 115 mm |
| Verpakking hoogte | 70 mm |
| Verpakking lengte | 217 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3760046789587 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je For The Girls Nederlandstalige versie - Kaartspel - Spelletjes voor Volwassenen - Partyspel aankoopt