For Sale - Kaartspel
- EAN: 3760175518140
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
For Sale - Kaartspel heeft een update gekregen. In deze nieuwe editie zijn de box en de kaarten aangepast, terwijl de kartonnen muntjes zijn vervangen door bankbiljetten. Bieden, bluffen en winnen: zorg in dit spel dat je de rijkste makelaar wordt door op huizen te bieden en deze weer te verkopen tegen de meest rendabele prijs. Probeer de waarde van de huizen zo goed mogelijk in te schatten, te anticiperen op je tegenstanders en hen te dwingen om beslissingen te nemen die voor jou gunstig zijn. Aan het einde van het spel wordt de speler met de meeste geldwaarde aan bankbiljetten (oftewel de meest welvarende makelaar) tot winnaar uitgeroepen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Spelhuis Spelspul
- Bij Spelspul kun je For Sale - Kaartspel kopen voor de prijs van € 14,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om For Sale - Kaartspel te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat For Sale - Kaartspel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,19 voor For Sale - Kaartspel is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 14,95 op 05-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,76. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Unisex |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.25 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Strategisch spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | 80 goudstukken |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Iello |
| EAN | 3760175518140 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiemaand | Mei |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (10) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 103 mm |
| Verpakking hoogte | 43 mm |
| Verpakking lengte | 147 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 3760175518140 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je For Sale - Kaartspel aankoopt