Foam dobbelsteen groen groot 16cm 4 stuks - Sinterklaas - Dobbelspel - Kerst
- EAN: 8719623006376
- Categorie(n): Dobbelstenen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Met deze grote groene foam dobbelstenen van 16 cm kunt u maar liefst 4 stuks ontvangen. Perfect voor het Sinterklaasfeest, als onderdeel van een dobbelspel of als leuke toevoeging aan de kerstdecoratie. De dobbelstenen zijn gemaakt van foam en hebben een opdruk van stippen. Ze zijn groen van kleur en voorzien van zes vlakken. De verpakking heeft een breedte van 200 mm, hoogte van 250 mm, lengte van 150 mm en weegt in totaal 100 g.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Foam dobbelsteen groen groot 16cm 4 stuks - Sinterklaas - Dobbelspel - Kerst kopen voor de prijs van € 23,77. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Foam dobbelsteen groen groot 16cm 4 stuks - Sinterklaas - Dobbelspel - Kerst te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Foam dobbelsteen groen groot 16cm 4 stuks - Sinterklaas - Dobbelspel - Kerst bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 21,95 voor Foam dobbelsteen groen groot 16cm 4 stuks - Sinterklaas - Dobbelspel - Kerst is gemeten op 20-11-2024. De hoogste prijs was € 26,95 op 26-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Foam |
Overige kenmerken
| Aantal vlakken | 6 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kleur | groen |
| Materiaal | Foam |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Opdruk | Gestipt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking lengte | 150 mm |
| Verpakkingsgewicht | 100 g |
EAN
| EAN | 8719623006376 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Foam dobbelsteen groen groot 16cm 4 stuks - Sinterklaas - Dobbelspel - Kerst aankoopt