FlyNova Vliegende Spinner - LED - Blauw
- EAN: 8785252875263
- Categorie(n): Educatieve Spellen
De FlyNova Vliegende Spinner - LED - Blauw is een zeer interessant en educatief speelgoed. De kracht van FlyNova Spinner komt van de ingebouwde gyroscopische motor met een soepel vluchtpatroon en boemerangeffect. Verschillende werpsnelheden en hoeken maken verschillende vliegroutes, tricks en high-speed manoeuvres mogelijk. De FlyNova is een zeer gewilde gadget. Hoe werkt de FlyNova Vliegende Spinner? Zet de spinner aan, activeer hem tussen duim en wijsvinger (draaien) en gooi hem in de lucht. De Disky Fly heeft een ingebouwde oplaadbare Li-Poli batterij die kan worden opgeladen met de meegeleverde USB kabel.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat FlyNova Vliegende Spinner - LED - Blauw bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,99 voor FlyNova Vliegende Spinner - LED - Blauw is gemeten op 15-06-2025. De hoogste prijs was € 23,95 op 15-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 10,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.06 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakkingsinhoud | 1 x FlyNova Vliegende Spinner - LED - Blauw |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| EAN | 8785252875263 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Leerthema | Cognitieve ontwikkeling |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 25 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 8.20 cm |
| Product hoogte | 4.60 cm |
| Product lengte | 8.20 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 100 mm |
| Verpakking hoogte | 56 mm |
| Verpakking lengte | 113 mm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8785252875263 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je FlyNova Vliegende Spinner - LED - Blauw aankoopt