Flits
- EAN: 8720289476212
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:05 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Flits is een flitsend kaartspel waarin je probeert al je handkaarten weg te spelen en zo als laatste over te blijven. In je beurt speel je steeds 1 kaart. Deze moet een hogere waarde hebben dan die van de voorgaande kaart of een ster in dezelfde kleur tonen. In dat laatste geval mag de waarde van de kaart ook lager zijn dan die van de voorgaande. Een ronde is voorbij als alle spelers op één na hebben gepast of als 1 of meer spelers hun laatste kaart hebben gespeeld. De speler die als laatste overblijft of zijn laatste kaart heeft gespeeld, krijgt een punt. Heb je als eerste 3 punten, dan heb je gewonnen! Flits is qua spelregels supereenvoudig, maar om het te winnen, moet je van goede huize komen. Je moet inschatten wanneer je bepaalde waarden of sterren al dan niet moet spelen. Jokers hebben geen waarden, maar wel alle kleuren sterren. Daardoor kunnen die je uit benarde situaties helpen. Ben je fan van L.A.M.A., dan kun je Flits ook zeker waarderen! Waarom wil je dit spelen? Flitsend kaartspel Overal te spelen Voor liefhebbers van eenvoudige kaartspelen zoals L.A.M.A.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys Spellenrijk Spelhuis Spelspul 999 Games Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Spelspul kun je Flits kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Flits te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Flits bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 8,44 voor Flits is gemeten op 11-10-2025. De hoogste prijs was € 12,95 op 26-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,51. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | 999 Games |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.12 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Inhoud: 55 kaarten >De spelregels |
Productinformatie
| Merk | 999 Games |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 999-FLT01 |
| EAN | 8720289476212 |
| Editie | Standaard Editie |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | info@999games.nl |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 3 |
| Model | standaard |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Speleditie | Reisspel Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 101 mm |
| Verpakking hoogte | 22 mm |
| Verpakking lengte | 120 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720289476212 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Flits aankoopt