Flipperkast - Pinball Machine - 53x26 cm - Tafelmodel
- EAN: 8719001019752
- Categorie(n): Bordspellen
Deze compacte flipperkast is ideaal om op tafel te plaatsen en biedt urenlang speelplezier voor jong en oud. Met afmetingen van 53 x 26 x 5 cm (lxbxh) is deze flipperkast perfect om overal mee naartoe te nemen. Of het nu gaat om een gezellige avond thuis of een uitdagend toernooi met vrienden, deze flipperkast zorgt voor plezier waar je ook bent. De flipperkast is gemaakt van kunststof en inclusief muziek en licht. Het werkt op 3 LR14 batterijen (let op: batterijen niet inbegrepen) en weegt ongeveer 750 gram.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Flipperkast - Pinball Machine - 53x26 cm - Tafelmodel bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,99 voor Flipperkast - Pinball Machine - 53x26 cm - Tafelmodel is gemeten op 25-12-2025. De hoogste prijs was € 41,14 op 01-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,15. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.95 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Behendigheidspel |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakkingsinhoud | Flipperkast - Pinball Machine - 53x26 cm - Tafelmodel |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 34382.4 |
| EAN | 8719001019752 |
| Editie | Flipperkast - Pinball Machine |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 101 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | LR14C |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 0 |
| Maximaal aantal spelers | 4 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 6 cm |
| Verpakking hoogte | 26 cm |
| Verpakking lengte | 53.5 cm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8719001019752 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Flipperkast - Pinball Machine - 53x26 cm - Tafelmodel aankoopt