Flip 7 Deluxe Edition
- EAN: 0700304160577
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 30-05-2026 05:53:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de spannende wereld van "Flip 7 Deluxe Edition", een kaartspel dat je strategisch inzicht en geluk op de proef stelt. In dit unieke spel draait alles om het omdraaien van kaarten zonder dezelfde nummers meermaals te onthullen. Met slechts één kaart van de waarde 1, twee kaarten van de waarde 2, en zo verder, zorgt dit spel voor verrassingen en onverwachte wendingen. Maar dat is nog niet alles! Speciale kaarten bieden je de kans om extra punten te scoren of zelfs je tegenstander te bevriezen. Durf jij het aan om je geluk te beproeven?
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Flip 7 Deluxe Edition kopen voor de prijs van € 30,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Flip 7 Deluxe Edition te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Flip 7 Deluxe Edition bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,95 voor Flip 7 Deluxe Edition is gemeten op 09-05-2026. De hoogste prijs was € 30,00 op 16-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 5,05. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Asmodee |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 20 minuten |
| Spelsoort | Geluksspel |
| Taal spel | Engels |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Asmodee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | UOPA174 |
| EAN | 0700304160577 |
| Editie | Engelstalig |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | The Op Games |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | AA |
| Accu/batterij technologie | Alkaline |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2026 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Model | Deluxe |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Luxe Uitgave |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| Voedingstype | USB |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0700304160577 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Flip 7 Deluxe Edition aankoopt