Flexxfolio 160 Portfolio 8-Pocket Wit
- EAN: 4260250073568
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Flexxfolio 160 Portfolio 8-Pocket in een stijlvolle witte uitvoering. Deze hoogwaardige portfolio is ontworpen om al je standaard en Japanse speelkaarten perfect te organiseren. Met een flexibele en duurzame kaft biedt deze map plaats aan maar liefst 160 dubbel-omhulde kaarten, waardoor je altijd klaar bent voor je volgende spelletje.
De Flexxfolio is uitgerust met 20 geïntegreerde 8-pocket pagina's, die speciaal zijn geoptimaliseerd voor Ultimate Guard Sleeves. Deze pagina's zijn niet alleen acid- en PVC-vrij, maar ze hebben ook zij-instap pockets die het in- en uithalen van kaarten eenvoudig maken. Dankzij de elastische band blijft alles netjes op zijn plaats, zelfs tijdens het transport.
Met een afmeting van 120 mm breed en 211 mm hoog is de Flexxfolio compact genoeg om mee te nemen naar je volgende game night. Het gewicht van slechts 0,01 kg maakt het gemakkelijk om deze portfolio in je tas te steken, zonder dat je extra ruimte of gewicht hoeft te vrezen. Deze portfolio is geschikt voor spelers van 6 jaar en ouder, en is ideaal voor zowel kinderen als volwassenen.
Het merk Ultimate Guard staat garant voor kwaliteit en betrouwbaarheid, en de Flexxfolio volgt deze traditie. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 99 jaar is deze portfolio perfect voor iedereen die zijn of haar kaarten veilig en georganiseerd wil houden. Of je nu een casual gamer bent of een fanatieke verzamelaar, de Flexxfolio 160 Portfolio past in elke verzameling.
Met de Flexxfolio 160 Portfolio investeer je in een product dat niet alleen functioneel is, maar ook een aanvulling is op je gaming accessoires. Ergonomisch ontworpen en gebruiksvriendelijk, deze portfolio zal je spelervaring naar een hoger niveau tillen. Haal het meeste uit je kaarten met deze stijlvolle en praktische oplossing.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Flexxfolio 160 Portfolio 8-Pocket Wit kopen voor de prijs van € 12,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Flexxfolio 160 Portfolio 8-Pocket Wit te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Flexxfolio 160 Portfolio 8-Pocket Wit bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 12,00 voor Flexxfolio 160 Portfolio 8-Pocket Wit is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 18,00 op 18-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Ultimate Guard |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
Speleigenschappen
| Spelsoort | Denkspel |
Productinformatie
| Merk | Ultimate Guard |
| EAN | 4260250073568 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Maximaal aantal spelers | 1 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking lengte | 0 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4260250073568 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Flexxfolio 160 Portfolio 8-Pocket Wit aankoopt