Fisher-Price Mijn Mobiele Telefoon - Speelgoedtelefoon
- EAN: 0746775334932
- Categorie(n): Speelgoedtelefoons
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Fisher-Price Mijn Mobiele Telefoon, een geweldige speelgoedtelefoon speciaal ontworpen voor de allerkleinsten! Laat je baby de wereld van geluid en muziek verkennen met meer dan 20 meezingliedjes en vrolijke zinnetjes. Elke druk op de 12 "app" knopjes onthult een nieuwe melodie of een leuke begroeting, terwijl de dansende lichtjes de ritmebeleving nog meer versterken. Dit speelgoed stimuleert niet alleen de zintuigen van je kind, maar ook de verbeeldingskracht en rollenspelvaardigheden.
Met praktische afmetingen van 20 cm in hoogte en 11 cm in lengte, is deze telefoon perfect voor kleine handjes. Het gewicht van slechts 159 gram maakt het eenvoudig voor je baby om het overal mee naartoe te nemen. Gemaakt van duurzaam kunststof in een frisse witte kleur, biedt deze telefoon een veilige en aantrekkelijke speelervaring voor kinderen vanaf 6 maanden.
De Fischer-Price Mijn Mobiele Telefoon werkt op 2 AA-batterijen, die niet bij de levering zijn inbegrepen. Dit handige speelgoed leert kinderen over cijfers, tellen en begroetingen, en bevordert tevens hun luister- en communicatieve vaardigheden. Dankzij de CE-markering biedt het extra gemoedsrust voor ouders.
Elk detail van deze telefoon is ontworpen met het oog op de ontwikkeling van je kind. Het stimuleert niet alleen vroege leerervaringen, maar maakt ook interactief spel mogelijk tussen ouder en kind. Deze telefoon is geschikt voor zowel jongens als meisjes en nodigt uit tot eindeloos speelplezier!
Kortom, geef je baby de kans om te leren en te spelen met de Fisher-Price Mijn Mobiele Telefoon. Dit kleurrijke speelgoed biedt eindeloos plezier terwijl het belangrijke vaardigheden ontwikkelt. Een perfect cadeau voor elke kleine ontdekkingsreiziger!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fisher-Price Mijn Mobiele Telefoon - Speelgoedtelefoon kopen voor de prijs van € 33,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fisher-Price Mijn Mobiele Telefoon - Speelgoedtelefoon te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fisher-Price Mijn Mobiele Telefoon - Speelgoedtelefoon bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 33,45 voor Fisher-Price Mijn Mobiele Telefoon - Speelgoedtelefoon is gemeten op 10-03-2026. De hoogste prijs was € 33,45 op 10-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Mattel |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.22 kg |
Productinformatie
| Kleur | wit |
| Materiaal | Kunststof |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Maakt geluid | Ja |
Productinformatie
| Merk | Mattel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BFK69 |
| EAN | 0746775334932 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 maand |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0.5 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | AA |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Leerthema | Leren rekenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product gewicht | 159 g |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Type STEM-speelgoed | Technology |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 110 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 45 mm |
EAN
| EAN | 0746775334932 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fisher-Price Mijn Mobiele Telefoon - Speelgoedtelefoon aankoopt