Fisher-Price Little People Zit-Naast-Mij Schoolbus - Speelfigurenset
- EAN: 0887961553116
- Categorie(n): Speelgoed & Spel
De Fisher-Price Little People Zit-Naast-Mij Schoolbus speelfigurenset is een geweldige toevoeging aan de speelgoedcollectie van je kind. De set bevat 2 schattige poppetjes en maakt geluid, wat zorgt voor extra plezier. Met 3 benodigde AAA-batterijen is de speelset direct klaar voor gebruik. De schoolbus is gemaakt van duurzaam kunststof en is geschikt voor zowel jongens als meisjes van 1 tot 5 jaar.
De afmetingen van de speelbus zijn 13,5 cm breed, 19 cm hoog en 27 cm lang. De verpakking bevat ook 3 AAA-batterijen en weegt in totaal 1 kg. Daarnaast is de speelset voorzien van het CE-kwaliteitslabel en wordt geleverd met Nederlandstalige instructies. De vrolijke gele kleur van de schoolbus zorgt voor extra speelplezier en de speelset stimuleert de verbeeldingskracht van je kind.
De Fisher-Price Little People Zit-Naast-Mij Schoolbus speelfigurenset is een ideaal cadeau voor kinderen die van avontuur houden en graag spelen met speelfiguren. Bestel deze leuke speelset vandaag nog en bezorg je kind urenlang speelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Fisher-Price Little People Zit-Naast-Mij Schoolbus - Speelfigurenset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,99 voor Fisher-Price Little People Zit-Naast-Mij Schoolbus - Speelfigurenset is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 22,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Thema | Brandweer |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Aantal onderdelen | 3 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Fisher-Price |
| Personage | Little People |
| EAN | 0887961553116 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FKX02 |
Character
| Personage | Little People |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Speelfigurenset met 2 poppetjes en inclusief 3 AA batterijen. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | AA |
| Accu/batterij model | Penlite |
| Dier | Geen dier |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Schoolbus |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13.5 cm |
| Product hoogte | 19 cm |
| Product lengte | 270 mm |
| Speelgoedthema | Brandweer |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 202 mm |
| Verpakking hoogte | 147 mm |
| Verpakking lengte | 361 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0887961553116 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fisher-Price Little People Zit-Naast-Mij Schoolbus - Speelfigurenset aankoopt