Fisher Price Little People ijscowagen - Roze - 12 cm groot - Inclusief figuurtje - Zomerspeelgoed - Buiten
- EAN: 0194735170449
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de magische wereld van de Fisher-Price Little People met de betoverende Roze IJscowagen! Dit kleurrijke speelgoed biedt een rijkdom aan mogelijkheden voor peuters en kleuters, perfect voor kleine ontdekkingsreizigers. Met een afmeting van ongeveer 12 cm past deze ijscowagen prima in kleine handjes, zodat kinderen hun fantasie de vrije loop kunnen laten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fisher Price Little People ijscowagen - Roze - 12 cm groot - Inclusief figuurtje - Zomerspeelgoed - Buiten kopen voor de prijs van € 22,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fisher Price Little People ijscowagen - Roze - 12 cm groot - Inclusief figuurtje - Zomerspeelgoed - Buiten te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fisher Price Little People ijscowagen - Roze - 12 cm groot - Inclusief figuurtje - Zomerspeelgoed - Buiten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,10 voor Fisher Price Little People ijscowagen - Roze - 12 cm groot - Inclusief figuurtje - Zomerspeelgoed - Buiten is gemeten op 26-09-2025. De hoogste prijs was € 32,50 op 11-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 21,40. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Fisher Price |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.17 kg |
Productinformatie
| Kleur | Roze |
| Materiaal | Kunststof Plastic |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Fisher-Price |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HPX85 |
| EAN | 0194735170449 |
| Automerk | Geen automerk |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 14 cm |
| Product gewicht | 99 g |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 8 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:64 |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type speelgoedvoertuig | Brandweerwagen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 90.7 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking lengte | 137.2 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735170449 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fisher Price Little People ijscowagen - Roze - 12 cm groot - Inclusief figuurtje - Zomerspeelgoed - Buiten aankoopt