Fisher-Price Little People Grote Brandweerauto - Speelset
- EAN: 0194735011063
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Speelgoedvoertuigen Speelsets
Peuters zullen het geweldig vinden om brandweervrouw Erika en haar collega, brandweerman Karson, de actie tegemoet te laten racen met de Little People brandweerauto. Heeft iemand hulp nodig? Kom snel te hulp! Druk op de figuur in de bestuurdersstoel en je hoort realistische geluiden, zinnen en leuke liedjes over samenwerken en anderen helpen. Kinderen vinden het fantastisch om een heleboel spannende reddingsacties na te spelen met deze Fisher Price brandweerauto!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Fisher-Price Little People Grote Brandweerauto - Speelset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor Fisher-Price Little People Grote Brandweerauto - Speelset is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 44,95 op 10-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 24,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 1 jaar |
| Thema | Brandweer |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Aantal onderdelen | 3 |
| Taal handleiding | Nederlands |
Productinformatie
| Merk | Fisher-Price |
| Personage | 600205784 |
| EAN | 0194735011063 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HCJ35 |
Character
| Personage | Little People |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1 voertuig, 2 figuren |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | R6 |
| Accu/batterij model | 1,5V-blok |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 14.5 cm |
| Product hoogte | 20.8 cm |
| Product lengte | 35.7 cm |
| Speelgoedthema | Brandweer |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Actiefiguur |
| Verpakking breedte | 205 mm |
| Verpakking hoogte | 148 mm |
| Verpakking lengte | 358 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.91 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735011063 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fisher-Price Little People Grote Brandweerauto - Speelset aankoopt