Fisher-Price Little People - Dierenverzorgings Boerderij
- EAN: 4053901913890
- Categorie(n): Speelsets
In hun eigen boerderijavontuur zullen kinderen dol zijn op het verzorgen van de schattige dieren met de Fisher-Price Little People Dierenverzorgings Boerderij. Boer Jed en zijn vrienden, waaronder een varken, kip, paard en koe met haar kalfje, wachten geduldig op de zorg van kleine boeren. Met interactieve mogelijkheden zoals het openen van staldeuren, het laten 'uitkomen' van eieren en het laten vallen van maïs uit de silo, is er altijd iets te ontdekken en te spelen.
De boerderij zit boordevol plezier en educatieve elementen, waardoor kinderen spelenderwijs leren voor anderen te zorgen en oorzaak en gevolg te begrijpen. Met vrolijke liedjes, geluiden en zinnetjes worden de zintuigen geprikkeld en de verbeelding gestimuleerd.
De set bevat in totaal vijf onderdelen, allemaal gemaakt van duurzaam kunststof en volledig veilig voor kleine handjes om mee te spelen. Bovendien wordt de set geleverd met 2 AA-batterijen, zodat het speelplezier direct kan beginnen. De Fisher-Price Little People Dierenverzorgings Boerderij is geschikt voor kinderen van 1 tot 5 jaar en biedt een gevarieerde speelervaring voor zowel jongens als meisjes.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Fisher-Price Little People - Dierenverzorgings Boerderij bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 89,95 voor Fisher-Price Little People - Dierenverzorgings Boerderij is gemeten op 14-04-2025. De hoogste prijs was € 99,95 op 20-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Fisher Price |
|---|
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 5 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Fisher-Price |
| EAN | 4053901913890 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | FKD92 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | 1x Speelfigurenset met 1 poppetje, 4 boerderijdiertjes en inclusief 2 AA batterijen. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Penlite |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Boerderijdier |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Dierenverzorings Boerderij |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 13.7 cm |
| Product hoogte | 39.4 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Speelgoedthema | Boerderij |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 418 mm |
| Verpakking hoogte | 159 mm |
| Verpakking lengte | 622 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.60 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4053901913890 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fisher-Price Little People - Dierenverzorgings Boerderij aankoopt