Fisher-Price Little People Collector Wednesday - Speelfigurenset
- EAN: 0194735222995
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Fisher-Price Little People Collector Wednesday speelfigurenset is een fantastische toevoeging aan elke speelgoedcollectie. Met gedetailleerde speelgoedfiguren van hoge kwaliteit brengt deze set uren speelplezier voor kinderen van alle leeftijden.
Deze speelfiguren zijn gemaakt van duurzaam kunststof en zijn ontworpen om lang mee te gaan. Met vier verschillende speelfiguren in de verpakking kunnen kinderen creatieve verhalen bedenken en hun verbeelding de vrije loop laten.
Met een aanbevolen minimumleeftijd van 8 jaar tot maar liefst 99 jaar is deze set geschikt voor jongens en meisjes van verschillende leeftijden. De levendige en meerkleurige figuren zijn perfect voor kinderen die houden van interactief spelen.
De Fisher-Price Little People Collector Wednesday speelfigurenset is een geweldig cadeau-idee voor elke gelegenheid. Of het nu gaat om een verjaardag, feestdag of zomaar, deze set zal zeker een glimlach toveren op het gezicht van elk kind dat ermee speelt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fisher-Price Little People Collector Wednesday - Speelfigurenset kopen voor de prijs van € 32,12. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fisher-Price Little People Collector Wednesday - Speelfigurenset te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fisher-Price Little People Collector Wednesday - Speelfigurenset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,69 voor Fisher-Price Little People Collector Wednesday - Speelfigurenset is gemeten op 21-03-2026. De hoogste prijs was € 39,15 op 17-02-2026. Dat is een totaal verschil van € 24,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Fisher Price |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Fisher-Price |
| EAN | 0194735222995 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HWX46 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | Aantal speelfiguren:4 pc(s) |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| CE markering | Zichtbaar |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product hoogte | 63.5 cm |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 206 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 304 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735222995 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fisher-Price Little People Collector Wednesday - Speelfigurenset aankoopt