Fisher-Price Little People Camper - Speelfigurenset
- EAN: 0194735091324
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Speelgoedvoertuigen Speelfiguren
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 06:26:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Kinderen kunnen de natuur gaan verkennen en hun eigen leuke kampeerverhalen verzinnen met de Little People Leerzame Camper met Lichtjes van Fisher-Price. Kleine kampeerders beginnen het avontuur door de figuren in de auto te zetten, de camper aan te koppelen en te vertrekken. Op de plaats van bestemming kunnen ze de camper opendoen en zien ze een complete speelset boordevol kampeerpret, waaronder 2 figuren en 4 speelonderdelen. Terwijl ze kamperen, kunnen ze op de knoppen boven op de camper drukken om lichtjes, muziek en educatieve liedjes en zinnetjes op 3 leerniveaus te activeren. Kies een taal met de knop met een wereldbol: Nederlands, Frans, Duits, Italiaans of Engels.
Kleine kampeerders kunnen het decor vormen voor allerlei leuke verhalen met deze 2-in-1 duwbare camper en campingspeelset. Met 2 duwvoertuigen en 6 speelstukken die allemaal precies de juiste grootte hebben voor kleine handen om mee te werken, plus meerkleurige lichten en 3 Smart Stages-niveaus met educatieve liedjes, geluiden en zinnen, zit deze Little People-camper boordevol boeiend fantasiespel voor kinderen om te ontdekken. Werkt op 3 AA batterijen (inbegrepen). Geschikt vanaf 12 maanden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp
- Bij Dreamland kun je Fisher-Price Little People Camper - Speelfigurenset kopen voor de prijs van € 45,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fisher-Price Little People Camper - Speelfigurenset te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fisher-Price Little People Camper - Speelfigurenset bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,98 voor Fisher-Price Little People Camper - Speelfigurenset is gemeten op 15-03-2025. De hoogste prijs was € 45,99 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 26,01. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Leeftijd vanaf | 6 jaar |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 3 |
| Taal handleiding | Universeel |
Productinformatie
| Merk | Fisher-Price |
| EAN | 0194735091324 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HJN42 |
Verpakkingsinhoud
| Verpakkingsinhoud | System.Collections.Generic.List`1[System.String] |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2022 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 3 |
| Accu/batterij code | AA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Verschillende kleuren |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 90 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Product lengte | 12.70 cm |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 329 mm |
| Verpakking hoogte | 135 mm |
| Verpakking lengte | 462 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.24 kg |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0194735091324 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fisher-Price Little People Camper - Speelfigurenset aankoopt