Fisher-Price Little People Boerderij - Peuter speelgoed - Engels Frans
- EAN: 0887961955057
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Speelsets
Kinderen kunnen allerlei plezier op de boerderij ontdekken met de Little People® Caring for Animals Farm speelset van Fisher-Price®. Met deze elektronische speelset boordevol actie kunnen peuters voor al hun dierenvriendjes zorgen, van uitbroedende kuikens tot het paard instoppen voor zijn dutje en het varken en de koe laten zien hoe ze om de beurt door de hooizolder vallen. En met Smart Stages®-technologie kan de speeltijd met je kleine boer meegroeien met 3 niveaus van nieuwe liedjes, geluiden en zinnen die leren tellen, kleuren, dierengeluiden en meer.
Deze interactieve elektronische boerderijspeelset bevat meer dan 45 liedjes, geluiden en zinnetjes en is geschikt voor peuters en kleuters van 1-5 jaar. Met de 3 Smart Stages®-niveaus leren kinderen tellen, tegenstellingen, dierengeluiden en kleuren in zowel het Engels als Frans door middel van nieuwe liedjes, geluiden en educatieve zinnen. De speelset heeft meerdere speelpunten, waaronder het drukken op de staldeurknop, het laten vallen van figuren door de hooizolder en het 'broeden' van kuikens en 'ploffen' van maïs in de draaiende silo.
Inclusief 1 boerenfiguur, 4 dierenfiguren en 2 voedselspeelstukken. Verzamel extra Little People®-dieren voor nog meer speelplezier op de boerderij! De speelset stimuleert fantasierijk spel, verhalen vertellen en helpt tegelijkertijd bij het versterken van de fijne motoriek. Daarnaast is de speelset tweetalig, met Engelse en Franse taalopties voor een meertalige speelervaring.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Fisher-Price Little People Boerderij - Peuter speelgoed - Engels Frans bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,95 voor Fisher-Price Little People Boerderij - Peuter speelgoed - Engels Frans is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 78,50 op 02-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 33,55. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Leeftijd vanaf | 1 jaar |
| Thema | Boerderij |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Nee |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 2 |
| Taal handleiding | Engels Frans |
Productinformatie
| Merk | Fisher-Price |
| EAN | 0887961955057 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GXF15 |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 2 |
| Accu/batterij code | AA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Frans/Engelstalig |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Boerderij |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 421 mm |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking lengte | 612 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.30 kg |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0887961955057 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fisher-Price Little People Boerderij - Peuter speelgoed - Engels Frans aankoopt