Fisher Price Leerplezier Game & Leer Controller Franstalig
€ 14,99
- EAN: 0887961673470
- Categorie(n): Rammelaars
Bekijk
€ 14,99
Bekijk
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fisher Price Leerplezier Game & Leer Controller Franstalig kopen voor de prijs van € 14,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fisher Price Leerplezier Game & Leer Controller Franstalig te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Eigenschappen
| Merk | Fisher Price |
|---|
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
Afmetingen & Maten
| Product lengte | 16.50 cm |
| Product breedte | 7.10 cm |
| Product hoogte | 21.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Meerkleurig |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Batterij |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | Batterijen |
| Taal handleiding | Universeel |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 3 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product gewicht | 0.3 kg |
| Verpakking breedte | 170 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 202 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0887961673470 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fisher Price Leerplezier Game & Leer Controller Franstalig aankoopt