Fisher-Price houten tuin gereedschap speelgoed set voor kinderen.
- EAN: 0194735287819
- Categorie(n): Gereedschapssets
Prijs doorgegeven op : 21-05-2026 05:52:01 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de wereld van tuinieren met de Fisher-Price houten tuin gereedschap speelgoed set voor kinderen! Deze kleurrijke en stevige set is perfect voor jonge avonturiers die willen leren over planten, bloemen en het plezier van buiten spelen. Met deze speelgoedset kunnen kinderen zich een echte tuinier voelen terwijl ze samen met jou de tuin verkennen.
Gemaakt van duurzaam hout, is dit tuin gereedschap ontworpen om tegen een stootje te kunnen. Het ligt perfect in kleine handjes en is geschikt voor kinderen van 3 tot 6 jaar. De set stimuleert niet alleen hun fantasie maar ook de motorische vaardigheden, wat zorgt voor urenlang speelplezier in de tuin, op het balkon of zelfs binnen.
De verpakking van deze Fisher-Price speelgoed set weegt 368 gram en heeft de afmetingen van 26 cm in lengte, 7 cm in breedte en 12 cm in hoogte. Dit maakt het gemakkelijk om de set op te bergen of mee te nemen naar een speeltuin of het park. De universele handleiding maakt het gebruik van het speelgoed eenvoudig en toegankelijk voor iedereen.
Met de CE-markering is deze set veilig in gebruik en voldoet het aan de Europese veiligheidsnormen. Laat je kinderen de wonderen van de natuur ontdekken met dit fantastische houten tuin gereedschap, en moedig hun creativiteit en nieuwsgierigheid aan!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Bol.com kun je Fisher-Price houten tuin gereedschap speelgoed set voor kinderen. kopen voor de prijs van € 21,45. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fisher-Price houten tuin gereedschap speelgoed set voor kinderen. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 21 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fisher-Price houten tuin gereedschap speelgoed set voor kinderen. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 20,40 voor Fisher-Price houten tuin gereedschap speelgoed set voor kinderen. is gemeten op 12-05-2026. De hoogste prijs was € 21,45 op 21-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 1,05. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Hout |
|---|---|
| Merk | Fisher Price |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 368.00 g |
Productinformatie
| Taal handleiding | Universeel |
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | Fisher-Price |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Verpakking breedte | 7.00 cm |
| Verpakking hoogte | 12.00 cm |
| Verpakking lengte | 26.00 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0194735287819 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fisher-Price houten tuin gereedschap speelgoed set voor kinderen. aankoopt