Fisher-Price Geotrax Het Flinkste Team
- EAN: 0027084515831
- Categorie(n): Speelsets
Prijs doorgegeven op : 03-04-2026 05:52:49 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit Fisher-Price Geotrax Het Flinkste Team speelgoed is een geweldige toevoeging aan de collectie van elk kind. Gemaakt van duurzaam kunststof, zorgt dit speelgoed voor urenlang speelplezier. Met geluidseffecten en interactieve onderdelen worden de verbeelding en het creatieve denken van kinderen gestimuleerd.
Met slechts 3 onderdelen is dit speelgoed eenvoudig in elkaar te zetten en bevordert het de fijne motoriek van kinderen. Het is geschikt voor zowel jongens als meisjes van 3 jaar en ouder. De afmetingen van dit speelgoed zijn 23 cm x 7 cm x 6 cm, waardoor het compact en gemakkelijk op te bergen is.
Dit speelgoed heeft geen specifiek personage, waardoor kinderen vrij zijn om hun eigen verhalen en avonturen te creëren tijdens het spelen. De heldere gele kleur en het bouwplaats-ontwerp maken dit speelgoed aantrekkelijk en educatief voor kinderen van verschillende leeftijden.
Met de CE-markering en het gebruik van eWaste wordt de veiligheid en milieuvriendelijkheid van dit Fisher-Price Geotrax speelgoed gegarandeerd. Het vereist slechts 1 batterij van het type 1,5V-blok, wat handig is voor ouders. Geef je kinderen het plezier van bouwen en ontdekken met dit geweldige speelgoed!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Fisher-Price Geotrax Het Flinkste Team kopen voor de prijs van € 34,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Fisher-Price Geotrax Het Flinkste Team te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Fisher-Price Geotrax Het Flinkste Team bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 15,00 voor Fisher-Price Geotrax Het Flinkste Team is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 34,99 op 20-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,99. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Fisher Price |
Productinformatie
| Materiaal | Kunststof |
| Maakt geluid | Ja |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 1 |
| Aantal onderdelen | 3 |
Productinformatie
| Merk | Fisher-Price |
| Personage | Geen personage |
| EAN | 0027084515831 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | L6377 |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036877 |
| Accu/batterij model | 1,5V-blok |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Game merchandise thema | Nee |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Geel |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 23 cm |
| Product hoogte | 7 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Type speelfiguur | Speelfiguur |
| Verpakking breedte | 257 mm |
| Verpakking hoogte | 152 mm |
| Verpakking lengte | 60 mm |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 0027084515831 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Fisher-Price Geotrax Het Flinkste Team aankoopt