Ferrari F50
- EAN: 4893993260102
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Bburago Ferrari F50 Race&Play Edition is een gedetailleerd schaalmodel op schaal 1:24, met oog voor authentieke details. Dit spuitgietmetalen model is uitgevoerd in een opvallende rode kleur en is zowel geschikt om mee te spelen als om te gebruiken als decoratief stuk. Bburago staat bekend als een vooraanstaand merk op het gebied van die-cast en dankzij de goede samenwerking met autofabrikanten garandeert het merk de productie van de hoogste kwaliteit schaalmodellen.
De Ferrari F50 is voorzien van openende deuren, wat zorgt voor een extra speelbeleving en realisme. Met een verpakkingsgewicht van 0.47 kg is dit model eenvoudig te hanteren en op te bergen. De afmetingen van de verpakking zijn 128 mm in breedte, 103 mm in hoogte en 250 mm in lengte. Hierdoor is de Ferrari F50 compact en ideaal voor zowel kinderen als verzamelaars.
Deze Ferrari F50 is vervaardigd van hoogwaardig metaal en vereist geen batterijen voor gebruik. Met een schaal van 1:24 komt dit model tot in de kleinste details overeen met het originele voertuig. Het CE-kwaliteitslabel garandeert dat dit schaalmodel voldoet aan alle veiligheidsnormen en geschikt is voor zowel kinderen vanaf 3 jaar als volwassenen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Ferrari F50 kopen voor de prijs van € 32,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Ferrari F50 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Ferrari F50 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 26,99 voor Ferrari F50 is gemeten op 06-09-2025. De hoogste prijs was € 34,64 op 20-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,65. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
Productinformatie
| Kleur | diverse kleuren |
| Materiaal | Metaal |
| Voedingstype | Batterij |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Bburago |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BUR18-26010R |
| EAN | 4893993260102 |
| Automerk | Ferrari |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Adam |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 10 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | 700036887 |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product gewicht | 400 g |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 17 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Schaal | 1:24 |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Taal handleiding | Duits Engels |
| Type speelgoedvoertuig | Auto |
| Verpakking breedte | 128 mm |
| Verpakking hoogte | 103 mm |
| Verpakking lengte | 250 mm |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 4893993260102 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Ferrari F50 aankoopt