Familie-vragenspel Het blijft toch je familie - Andere relaties - vragenspel - vragenspel familie - vragen spel volwassenen
- EAN: 8720892038227
- Categorie(n): Kaartspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Dit vragenspel is geïnspireerd door het contextuele gedachtegoed van prof I B Nagy. Het spel bestaat uit verschillende categorieën met vragen, die tot doel hebben om mensen te helpen de dialoog met elkaar aan te gaan. Echt met elkaar in gesprek te gaan. De vragen gaan over de verschillende relaties die je in leven hebt. De basis zijn de familierelaties. Of je nu wel of geen contact met elkaar hebt, of het contact goed is of niet, het heeft altijd invloed. Of je dit nu wilt of niet. Door het gesprek aan te gaan met de ander, kun je je meer bewust worden van je eigen drijfveren en van de manier waarop jij invulling geeft aan de verschillende relaties
Het juiste antwoord geven kan een uitdaging zijn, maar de juiste vraag stellen is misschien nog wel moeilijker. Met de vragen van dit spel kom je écht in gesprek met de mensen die belangrijk voor je zijn. Het helpt je om de vragen te stellen die je niet zomaar stelt, of waar je nog nooit aan had gedacht. Daardoor zul je verhalen horen en dingen ontdekken bij jezelf en de ander, die je nieuwe inzichten opleveren. De vragen zijn gericht op familie- en andere relaties.
Al veel mensen gingen je voor, waaronder ook zorgprofessionals die het gebruiken in hun werk. Ik heb al veel positieve reacties mogen ontvangen. Leuk om aan iemand cadeau te doen, om te gebruiken in je werk, of om zelf te spelen met de mensen die belangrijk voor je zijn.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Familie-vragenspel Het blijft toch je familie - Andere relaties - vragenspel - vragenspel familie - vragen spel volwassenen kopen voor de prijs van € 24,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Familie-vragenspel Het blijft toch je familie - Andere relaties - vragenspel - vragenspel familie - vragen spel volwassenen te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Familie-vragenspel Het blijft toch je familie - Andere relaties - vragenspel - vragenspel familie - vragen spel volwassenen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 23,95 voor Familie-vragenspel Het blijft toch je familie - Andere relaties - vragenspel - vragenspel familie - vragen spel volwassenen is gemeten op 22-06-2025. De hoogste prijs was € 29,95 op 16-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Speleigenschappen
| Spelsoort | Partyspel Speelkaarten Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Verpakkingsinhoud | Spelregels, korte beschrijving van het thema 14 kaarten met vragen over partner / relatie 19 kaarten met vragen over ouders / grootouders 17 kaarten met vragen over kinderen 8 kaarten met vragen over adoptie- / pleegkinderen 21 kaarten met vragen over echtscheiding |
Productinformatie
| EAN | 8720892038227 |
| Materiaal | Karton |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Maximaal aantal spelers | 6 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Verpakking breedte | 95 mm |
| Verpakking hoogte | 35 mm |
| Verpakking lengte | 105 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8720892038227 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Familie-vragenspel Het blijft toch je familie - Andere relaties - vragenspel - vragenspel familie - vragen spel volwassenen aankoopt