Faller Zwenkbare Waterkranen 2 Stuks Modelbouwdecoratie
- EAN: 4104090001377
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Faller Zwenkbare Waterkranen zijn een must-have voor elke modelspoorschaal H0 liefhebber. Met een filigraan ontwerp en draaibaar bovendeel voegen deze waterkranen een realistisch element toe aan jouw modelspoorbaan. De kranen zijn uitgerust met een externe verwarming en worden geleverd met 2 handige druiproosters voor extra detail.
De waterkranen zijn van het merk Faller en hebben een EAN code van 4104090001377. Ze zijn CE gemarkeerd en voldoen aan alle kwaliteitsnormen. De neutrale kleur en het gebruik van hoogwaardig kunststof zorgen voor duurzaamheid en een realistische uitstraling op jouw modelbaan. Deze waterkranen zijn perfect voor elk modelbouwdecoratie type gebouw.
Met een verpakking breedte van 14.70 cm, hoogte van 4.50 cm, lengte van 22.50 cm en een gewicht van 115 g, zijn deze waterkranen eenvoudig te installeren en te verplaatsen. De universele taal handleiding maakt het gebruiksgemak compleet, terwijl het ontbreken van een specifiek personage deze accessoires geschikt maakt voor diverse settings op jouw modelspoorbaan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Conrad
- Bij Conrad kun je Faller Zwenkbare Waterkranen 2 Stuks Modelbouwdecoratie kopen voor de prijs van € 21,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller Zwenkbare Waterkranen 2 Stuks Modelbouwdecoratie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller Zwenkbare Waterkranen 2 Stuks Modelbouwdecoratie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 17,99 voor Faller Zwenkbare Waterkranen 2 Stuks Modelbouwdecoratie is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,98 op 21-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,99. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090001377 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 14.70 cm |
| Verpakking hoogte | 4.50 cm |
| Verpakking lengte | 22.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 115 g |
EAN
| EAN | 4104090001377 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller Zwenkbare Waterkranen 2 Stuks Modelbouwdecoratie aankoopt