Faller - Vakwerkhuis met garage - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090002152
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:52:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Faller - Vakwerkhuis met garage is een prachtige toevoeging aan de modelbouwcollectie van kinderen. Dit bouwpakket van Faller is ontworpen voor hobbyisten en kinderen die geïnteresseerd zijn in modelbouw. Met gedetailleerde accessoires en modelverf kunnen kinderen hun creativiteit de vrije loop laten en hun eigen stad of dorp bouwen.
De schaal van dit model is H0 - 1:87 H0, wat perfect is voor het creëren van realistische steden en dorpen op een modelspoorweglandschap. Met een montagetijd van enkele uren kunnen kinderen en hobbyisten genieten van het bouwproces en trots zijn op het eindresultaat.
Het vakwerkhuis met garage heeft een neutrale kleur en is gemaakt van hoogwaardig metaal. Het product wordt geleverd met universele bouwinstructies, waardoor het voor iedereen gemakkelijk te volgen is. Dit modelbouwdecoratiegebouw heeft een verpakkingsgewicht van 318 g en afmetingen van 18.70 cm x 5.30 cm x 28 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller - Vakwerkhuis met garage - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 58,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Vakwerkhuis met garage - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Vakwerkhuis met garage - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 38,44 voor Faller - Vakwerkhuis met garage - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 02-02-2025. De hoogste prijs was € 58,99 op 05-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 20,55. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Metaal |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090002152 |
Overige kenmerken
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Metaal |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 18.70 cm |
| Verpakking hoogte | 5.30 cm |
| Verpakking lengte | 28 cm |
| Verpakkingsgewicht | 318 g |
EAN
| EAN | 4104090002152 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Vakwerkhuis met garage - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt