Faller Station Bonn Modelbouwdecoratie
- EAN: 4104090001131
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 29-03-2026 05:53:34 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Maak je modelspoorbaan compleet met het Faller Station Bonn modelbouwdecoratie. Dit gedetailleerde bouwpakket bevat diverse opsmukdelen die het stationsbeeld realistisch verlevendigen. Van borden met de dienstregeling en luidsprekers tot klokken en aanwijzingsborden met treinindeling, dit model heeft het allemaal. De verlichting van het middelste aankomstgebouw zorgt voor bijzonder interessante effecten en de kiosk en ticketbalies kunnen ook verlicht worden. De kluizen, banken, reclameborden en meer maken dit model tot een must-have voor de modelspoorschaal H0-liefhebbers.
De bouw van dit grote model wordt vereenvoudigd doordat de 5 gebouwcomplexen afzonderlijk samengelijmd kunnen worden en pas daarna tot één geheel samengevoegd worden. De tussen- en hoekgebouwen kunnen eveneens verlicht worden, waardoor je station tot leven komt op jouw modelspoorbaan. De diverse kleuren en materialen zorgen voor een realistische uitstraling, terwijl de afmetingen van 27.80 cm bij 8.30 cm bij 55.40 cm ervoor zorgen dat dit model perfect past bij jouw modelspoorbaan. Met een verpakkingsgewicht van 1668 g is dit Faller Station Bonn modelbouwdecoratie een aanwinst voor elke modelspoorbaanliefhebber.
Of je nu een ervaren modelbouwer bent of net begint met je modelspoorbaan hobby, dit Faller Station Bonn modelbouwdecoratie zal zeker indruk maken. Met de universele taalhandleiding is de montage eenvoudig en kun je snel van je nieuwe station genieten. Voeg dit prachtige model toe aan je collectie en breng je modelspoorbaan tot leven met de realistische details en verlichting van het Faller Station Bonn.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller Station Bonn Modelbouwdecoratie kopen voor de prijs van € 137,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller Station Bonn Modelbouwdecoratie te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 29 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller Station Bonn Modelbouwdecoratie bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 137,99 voor Faller Station Bonn Modelbouwdecoratie is gemeten op 28-11-2024. De hoogste prijs was € 173,99 op 14-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 36,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090001131 |
Overige kenmerken
| Kleur | divers |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Gebouw |
| Verpakking breedte | 27.80 cm |
| Verpakking hoogte | 8.30 cm |
| Verpakking lengte | 55.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1668 g |
EAN
| EAN | 4104090001131 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller Station Bonn Modelbouwdecoratie aankoopt