Faller - SNIJMAT A2 (10/22) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090705121
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de Faller Snijmat A2, een onmisbaar hulpmiddel voor iedere modelbouwer en hobbyist. Deze snijmat is speciaal ontworpen om jouw creatieve projecten te ondersteunen, of je nu werkt met modelbouwsets of andere hobbybouwspeeltjes voor kinderen. Met de afmetingen van 59.4 cm x 42 cm x 0.3 cm biedt het een ruime, praktische werkondergrond die jouw tafeloppervlak beschermt en ervoor zorgt dat je knutselmes langer meegaat.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Conrad
- Bij Conrad kun je Faller - SNIJMAT A2 (10/22) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 36,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - SNIJMAT A2 (10/22) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 18 februari 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - SNIJMAT A2 (10/22) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,99 voor Faller - SNIJMAT A2 (10/22) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 16-09-2025. De hoogste prijs was € 44,78 op 12-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,79. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Faller |
|---|
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal 0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090705121 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans |
| Type modelbouwdecoratie | Landschapsbouw |
| Verpakking breedte | 59.40 cm |
| Verpakking hoogte | 0.30 cm |
| Verpakking lengte | 42 cm |
EAN
| EAN | 4104090705121 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - SNIJMAT A2 (10/22) * - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt