Faller - Small town 2 Relief houses - FA130711 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires
- EAN: 4104090307110
- Categorie(n): Modelbouw decoratie
Prijs doorgegeven op : 30-03-2026 05:52:56 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Faller - Small town 2 Relief houses - FA130711 is perfect voor kinderen die van modelbouw houden. Dit bouwpakket van Faller bevat schattige huizen die perfect zijn voor een spoorweglandschap in schaal H0. Met een montagetijd van enkele uren kunnen kinderen genieten van het bouwproces en vervolgens trots zijn op hun eigen stadje.
Deze modelbouwset wordt geleverd in neutrale kleuren en is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Het is CE gemarkeerd en bevat geen kleine onderdelen, waardoor het veilig is voor kinderen om mee te spelen. Bovendien zijn de instructies universeel, zodat kinderen van over de hele wereld er plezier aan kunnen beleven.
De verpakking van de Small town 2 Relief houses heeft een breedte van 4,50 cm, een hoogte van 14,20 cm en een lengte van 6,40 cm. Het totale gewicht van de verpakking is 0 g, waardoor het gemakkelijk te hanteren is voor kinderen van alle leeftijden. Dit modelbouwpakket is een geweldige introductie tot de wereld van modelbouw en zal de creativiteit en verbeeldingskracht van uw kind stimuleren.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Faller - Small town 2 Relief houses - FA130711 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires kopen voor de prijs van € 76,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Faller - Small town 2 Relief houses - FA130711 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires te kopen is voor het laatst gecontroleerd op maandag 30 maart 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Faller - Small town 2 Relief houses - FA130711 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 48,94 voor Faller - Small town 2 Relief houses - FA130711 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 76,98 op 26-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 28,04. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Merk | Faller |
Productinformatie
| Modelspoorschaal | Schaal H0 |
Productinformatie
| Merk | Faller |
| EAN | 4104090307110 |
Overige kenmerken
| CE markering | Zichtbaar |
| Kleur | Neutral |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type modelbouwdecoratie | Straatdecoratie |
| Verpakking breedte | 4.50 cm |
| Verpakking hoogte | 14.20 cm |
| Verpakking lengte | 6.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0 g |
EAN
| EAN | 4104090307110 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Faller - Small town 2 Relief houses - FA130711 - modelbouwsets, hobbybouwspeelgoed voor kinderen, modelverf en accessoires aankoopt